En Ucuz Yazlık Evler Nerede? İstanbul’a Yakın Yazlıklar

En Ucuz Yazlık Evler Nerede? İstanbul’a Yakın Yazlıklar

Yaz aylarının gelmesi ile beraber, en ucuz yazlık evler nerede diye insanlar merak etmeye başladı. Yazlık bir ev satın alarak hem yatırım yapabilir hem de keyifle tatilinizi geçirebilirsiniz.  Ayrıca yazlık evlerini kiraya verenler bu işten hiç de azımzanmayacak miktarlarda paralar kazanıyor. Türkiye’de yazlık ve tatil fiyatlarının her geçen gün arttığını da düşünürsek harika bir yatırım olacağına eminiz.

En Ucuz Yazlık Evler Nerede 2023

İstanbul’da En Ucuz Yazlık Evler:

İstanbul’da en uygun fiyata bulabileceğiniz yazlık yerler Kumburgaz, Selimpaşa ve Gümüşyaka’da yer almaktadır. Buralarda lüks villalar olduğu gibi daha uygun ve kelepir fiyata yazlıklar da bulabilmeniz mümkün. Ayrıca bu yerleri yaz – kış yaşamak için bir seçenek olarak değerlendirmek de bir seçenektir.

İstanbul’a Yakın Yazlık Yerler

Yalova’da En Ucuz Yazlık Evler:

Çınarcık ve Armutlu gibi seçenekler hem uygun fiyatlıdır. Hem de hafta sonları için kolay ulaşıma sahiptir. Deniz Otobüsü ve Arabalı Vapurlarla kolayca ulaşabilirsiniz. Bostancı, Yenikapı, Pendik, Kadıköy gibi ilçelerden ortalama 45 dk içerisinde seferler ulaşmaktadır. İsterseniz araba ile bir kaç saatte gitme seçeneği olduğunu da ekleyelim. Daha hareketli ve eğlenceli bir ortam istiyorsanız Çınarcık, daha sessiz ve sakin bir yer arıyorsanız Armut’luyu tercih etmenizi tavsiye ederim.

Tekirdağ’da En Ucuz Yazlık Evler:

Marmara Ereğlisi, Şarköy, Kumbağ gibi bölgelerde uygun fiyata yazlık daire bulmanız mümkündür. İstanbul’a olan yakınlığı sebebiyle tatilcilerin gözdelerindendir.

Sakarya’da Yazlık Yerler:

Karasu’da yazlık almak isteyenler için yeni yapılan konutlarda uzun vadeli taksit imkanları gerçekten cazip bir durumda. 120 aya varan vade ile Sakarya Karasu’da yazlık almak mümkün. Yine de satın almadan önce iyice araştırmanızı öneririz. 3. Köprü ile beraber İstanbul’a olan mesafesinin daha da kısalması ilerleyen yıllarda fiyatının daha da artmasını sağlayabilir.

Balıkesir’de Yazlık Yerler:

Türkiye’nin en popüler yazlık yerlerinden biri olan Balıkesir Erdek yine İstanbul’a yakınlığı ile iyi bir seçimdir. Ama burada eskisi gibi uygun fiyatlara yazlık bulmanız zor olabilir. İyi bir araştırma gerekecektir.

Bu yazı ile en ucuz yazlıklar nerede? sorunuza umarım istediğiniz gibi bir yanıt alabilmişsinizdir.

En güzel yazlık evlerin sizin olması dileğiyle…

Yorum yapın