GLq Coin Nedir ? Graphlinq Protocol

Glq Coin nedir

GraphLinq yani Glq Coin nedir diye soranlar için bu coin gerekli kodlama becerisi olmadan bir işlemin otomatikleştirilmesi hizmetini sunmak için birden fazla blok zinciri ve merkezi veri akışı ile aynı anda çalışan bir IDE ve bir motor içeren bir araç setidir. Glq Coin’in amacı, herhangi bir sistem kullanan blockchain ile mümkün olduğunca zahmetsizce ve nasıl kod yazılacağını bilmeden etkileşim kurmanın bir yolunu sağlamaktır.

Graphlinq Protocol tam olarak nedir

GLQ Token’ı (ERC-20 Ethereum Token), görevlerinizi otomatikleştirmek, Binance Smart Chain’i, Ethereum işlemlerini, tetikleyici olayları veya koşullu düzenli ifade yapmak yalnızca birkaç zincirle mümkündür.

Ana akım kripto projelerinde yürütülen birçok iş görevinin düğüm grafikleriyle otomatikleştirilip oluşturulabileceğine inanıyorlar, böylece veriler dinlenebilir, tetiklenebilir ve zincir dışı bir taraftan hizmet sağlamak için erişilebilen güvenli bir yere kaydedilebilir.

GraphLinq nasıl çalışır?

Bir grafik, zincir içi ve zincir dışı görevleri otomatikleştiren bağlı bir dizi düğümdür. GraphLinq IDE’yi kullanarak, listelenen temel grafiklerimizden herhangi bir grafik dosyasını (.glq dosyası) veya şablonu içe aktarabilirsiniz.
Hazır olduğunuzda ve grafiğinizi dağıtmaya hazır olduğunuzda, yüklemek ve protokol üzerinde yürütmek için pano arayüzünü kullanabilirsiniz.

GLQ Coin için Cüzdana ihtiyacım var mı?

Düğümlerin, GAS olarak hesaplanan bir yürütme maliyeti vardır. Doğrulamak ve bir oturum almak için bir işlem imzalamak üzere kontrol panelinde ETH cüzdanınıza kaydolmanız gerekir.

Bağlandıktan sonra, grafiğinizin yürütülmesinden kaynaklanan gaz ücretlerini tüketmek için cüzdan akıllı sözleşmesini yatırmanız gerekir, bu bir bulut bilgi işlem hizmeti gibi çalışır. Bakiyenizi çekmeye karar verdiğinizde ücretler akıllı sözleşmeden alınacaktır.

GLQ COIN NEREDEN SATIN ALINIR?

Bu linke tıklayarak Gate sitesinden hemen satın alabilirsiniz.

https://www.gate.io/ref/4119451

Yorum yapın