Help Steps Nedir ? Help Steps Yetkilendirme Hatası Çözümü

Help Steps Nedir ? Help Steps Yetkilendirme Hatası Çözümü

Orman yangınlarının ülkemizi esir alması nedeniyle Tema Vakfına yarar sağlamak isteyen bir çok kişi Help Steps Nedir ? diye merak etmeye başladı. Biz de sizler için açıklamak istedik. Yaptığımız araştırmalar sonucunda bazı kullanıcıların Help Steps yetkilendirme hatası çözümü bulamadıklarından yakındığını gördük.

Help Steps Nedir?

Help Steps uygulaması adım sayar telefon uygulaması olup attığınız adımları bağışa çevirmenize yaramaktadır. Attığınız adımların önemli bir amaç için atılıyor olması insanı daha da motive ediyor. Daha fazla adım atmak istiyorsunuz. Hem bağış yapıyorsunuz hem de daha sağlıklı oluyorsunuz. Mükemmel değil mi? Dünya Sağlık Örgütünün yaptığı açıklamalara göre de günde en az 8 bin ile 10 bin adım arası atılması gerektiğini duymuşsunuzdur. Ama bir çoğumuz ne yazık ki bu kadar adım atmıyor. Siz de attığınız adımları Tema Vakfına bağışlayarak ormanlarımızın yeniden yeşillenmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece ve sadece adım atmanız.

Help Steps Nereden İndirilir?

İphone Kullanıcıları İçin İndirmek Linki Aşağıdadır

https://apps.apple.com/tr/app/help-steps/id1484554657

Android Kullanıcıları İçin İndirme Linki Aşağıdadır

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.helpsteps.app&hl=tr&gl=US

Help Steps Yetkilendirme Hatası Çözümü

Help Steps yetkilendirme hatası alan kullanıcıların büyük çoğu android cihaza sahip olanlardan oluşmaktadır. Bunun nedeninin ise  Uygulamanın Tema Vakfı için kullanılmak istenmesi sebebiyle kaynaklanan yoğunluk olduğu söyleniyor. İnsanlarımızın bu kadar duyarlı olması bizim de geleceğimize umutla bakmamızı sağladı. Yetkililerin konu ile ilgili yaptığı açıklama uygulamanın silinerek tekrar yüklenmesi gerektiği yönündedir. Tekrardan giriş entegrasyonu yaptıktan sonra sorunsuz bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Ayrıca zaman zaman yoğunluktan dolayı sunucularına da ulaşmak problem olabiliyor. Umarız en kısa zaman da sunuculardaki ve uygulamadaki problemi aşabilirler. Halkımız ülkemizi tekrar yeşillendirmek için adım atmayı bekliyor.

Help Steps Tema Vakfına Nasıl Bağış Yapılır?

Uygulamanızı sorunsuz bir şekilde kurup bol miktarda adım attınız ve şimdi de bağış yapmak istiyorsunuz. Yapmanız gereken şey adım bağışla butonuna basmak ve orada yer alan kuruluşların arasından Tema Vakfını seçmek. Ondan sonra ise bağış yap butonuna basın ve tutarı girin.

Uygulamanın daha fazla kişiye ulaşması ve ormanların daha hızlı yeşertilmesi için uygulamaya arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir